Sıkça Sorulanlar

Çim Çit Kaplama Avantajları Nelerdir?

Çim çitini en büyük avantajı güzel ve doğal bir görünüme sahip olmasıdır. Bu çitin fiyatlandırması da gene görünümü ve kalitesi ile doğru orantılıdır. Uygun fiyatlara evinizde doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz

Çim Çit Özellikleri Nedir?

Çim çitler suyu, soğuğu ve sıçağı sever. Pratik, uzun ömürlü, doğa dostu ve estetiktir. Uzun süren yaratıcı bir çalışmanın ürünüdür. İster kullanıcısı ister montaj ekibi tarafından aynı kolaylıkta monte edilebilir. Ölçüsünü siz belirlersiniz ve yalnız sizin için üretilir.

Çim Çit Nedir ?

Çim çitler; plastik, halı, şimşir, yaprak çit ürünler olmayıp, güneş ışınlarına karşı kuvvetlendirilmiş özel PVC´den üretilmektedirler. Pek çok işlemden geçmiş galvanizi yoğun tellerden yapılmaktadır. Çim çit alev almaz. Yoğunlunun yanı sıra daha estetik bir görünüm sunarken, çim çit özellikle güvenlik ihtiyaçlarının daha fazla hissedildiği alanlarda kullanılmaktadırlar. Çim çitler istemediğiniz görüntüleri engelleyen dört mevsim yeşil ürünlerdir. Türk malıdır.

Çim Çit Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Çim çit kalitesi üretildiği malzemelerden almaktadır. Firmamızda üretilen çim çit çeşitlerinin güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan PVC malzemelerden imal edilmektedir. Bu sayede de dışarıda, direkt güneş ışınına maruz kalacak biçimde üretilebilir. Bunun yanı sıra kalitesi, renginin solmamasıyla da anlaşılabilir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan çim çitlerin renkleri zamanla solmaz.

Çim Çit Kullanım Alanları Nedir?

Genel olarak kullanım alanları:

* Bahçe duvarlarında,
* Duvar üzerine,
* Balkonlarda,
* Teraslarda,
* Beton alanlarda,
* Tel örgü yüzey bölümlerine,
* Halı sahalarda kullanılmaktadır.

Bu kullanım alanları dışında da birçok farklı alanda kullanılabilmektedir.

Çim Çit Bana Nasıl Ulaşacak?

Siparis verdiğiniz ürünlerin ödemesi yapılır yapılmaz,İstanbul içinde iseniz servislerimizin uygunluğuna eğer değilseniz aynı gün içinde anlaşmalı Kargo ve Ambarlar ile tarafınıza en kısa sürede teslimat yapılıcaktır.

İstediğim Kadar Çim Çit Alabilirmiyim?

Ürünlerimizi Metre kare olarak satmakta olup,isteğiniz doğrultusunda ürünlerimizin enlerini baz alarak size özel kesim yapmaktayız. Fabrikadan direk ürün satışı ve montaj hizmetini Emre Tel Çit olarak sizlere sunmaktayız.

Çim Çit Metrekare Fiyatı Kaç Lira

Ürünlerin üretimini kendi fabrikasında yapan Emre Tel Çit sizlere en iyi fiyatları sunacaktır. Çim çit ürünleri için hemen firmamızın web sitesinde yer alan numaramızı arayabilir ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Farklı Renklerde Çim Çit Olur Mu?

Çim çit üretimlerimiz pek çok farklı renk üzerinden yapılabilmektedir. Renk çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için firmamıza iletişim sayfasında yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışına Malzeme Gönderebilirmisiniz?

Evet. Firmamız uluslararası standartlara uygun çim çit üretimlerini yapmakta ve ürünleri dilediğiniz ülkeye gönderimini sağlayabilmektedir. Detaylı bilgi için iletişim sayfamız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Dışında Uygulama Yapıyor Musunuz?

Yapılacak işin miktarına bağlı olarak,Türkiye´nin her yerine uygulama yapılmaktadır. Detaylı bilgi için firmamıza iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Özel Ölçülerde İmalat Yapılabiliyor Mu?

Bazı projeler için şartnamelere uygun özel üretim yapılabilmektedir. Özel üretim yapılabilmesi, işin miktarına bağlıdır. Özel boyut ve üretim talepleriniz için web sitemizde bulunan numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çim Çitlerde Sadece Malzeme Alabilirmiyiz?

Tabikide evet. Müşterilerimize satmakta olduğumuz ürünlerin uygulamalarını da kendi ekibimiz ile yapabilmekteyiz. Ancak talep olduğu taktirde çim çit ürünlerini bizden temin edebilirsiniz.Özellikle yapılacak iş, il dışında ise malzeme satın alarak, uygulamayı kendi imkanlarınızla yaptırmanız sizin için daha ekonomik olacaktır.

Fiyatlama Hangi Şekilde Belirlenmektedir?

Fiyatlar, işin nerede (bölgede) olduğuna, miktarına, montaj yapılacak zemine arazi şartlarına (eğimli, düz, engebeli, kayalık, orman gibi),uygulanacak çitin özelliklerine ( tel kalınlığı, göz aralığı, yüksekliği vb. ) ve elektrik olup olmadığına bağlıdır. Dolayısıyla her iş için verilen fiyat farklıdır. Vereceğiniz bilgiler, sağlıklı fiyat almanız açısından önemlidir. Fiyat almadan önce, yapılacak işin kaç metre olduğu yerinde ölçülerek tespit etmek gerekir.

Bizi Takip Edin :
Emre Tel & Çit
  • AÇatalmeşe Mah. Reşadiye Cad. 186. Sokak No:12 Çekmeköy / İSTANBUL
  • T0216 312 75 51
  • F0216 312 75 53
  • Minfo@emretelcit.com
İletişime Geçin WHATSAPP 0532 313 67 61